facebook
Euro Spas- wanny Jacuzzi, Sauny, Łaźnie, Budowa Spa&Wellness
Allegro

Produkty marki Wellis

Sidemenu

Naszą ceramikę łazienkową wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyposażenie jest wytrzymałe i odporne na intensywną eksploatacje.

Dostępne w ofercie wanny wolnostojące to doskonałe rozwiązanie do dużych łazienek, ponieważ w odróżnieniu od modeli tradycyjnych można ustawić ją w dowolnym miejscu. Co więcej montaż wanny wolnostojącej jest bardzo szybki i prosty.

Jako producent wanien ogrodowych inwestujemy w nowoczesne narzędzia, które umożliwiają tworzenie jeszcze lepszych jakościowo jacuzzi. Nasze produkty są coraz lżejsze i co najważniejsze przyjazne dla środowiska.

Jako producent wanien z hydromasażem oferujemy klientom cztery kolekcje takie, jak MyLine, CityLine, PeakLine oraz InoxLine. Wśród nich znajdą oni modele o różnych kształtach i rozmiarach. Największy z nich pomieści nawet 9 osób, dlatego z łatwością można zadbać o relaks dla całej rodziny.

Natomiast klientom, którzy od relaksu wolą pływanie oferujemy szeroki wybór basenów wyposażonych w funkcję przeciwprądu umożliwiającą intensywny trening.

Sprzedaż basenów i jacuzzi nieustannie wzrasta, dlatego ciągle doskonalimy naszą ofertę, po to, żeby maksymalnie zwiększyć komfort korzystających z niej klientów.
Wellis 2018 czyli zmiany na lepsze niebawem ! Nowe MODELE


Nowy DESIGN
Korzystniejsze CENY ! tzw. więcej za mniej !
Szczegóły już wkrótce ! Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz strony facebook !